platforma elearning

Nie czekaj, pozwól swojemu dziecku
bawić się po angielsku, a zobaczysz,
jak opłacalna była to inwestycja

"Nasz Akcent" na Dniach Chrząszcza 2012

Z okazji Dni Chrząszczowego Grodu na rynku w Szczebrzeszynie, 17 czerwca 2012 roku uczniowie Szkoły Języków Obcych AKCENT zaprezentowali swoje umiejętności językowe. Wcale nie jest rzeczą łatwą władać językiem obcym, zwłaszcza wśród tak licznej publiczności.

            Z okazji  Dni Chrząszczowego Grodu  na rynku w Szczebrzeszynie, 17 czerwca 2012 roku uczniowie Szkoły Języków Obcych AKCENT zaprezentowali swoje umiejętności językowe. Wcale nie jest rzeczą łatwą władać językiem obcym, zwłaszcza wśród tak licznej publiczności. Najlepiej wiedzą o tym ci, którzy mieli okazję tego doświadczyć. Nasi uczniowie sprostali temu zadaniu, ba byli po prostu świetni. Gratulacje!!!

            Wielkie podziękowania kieruję dla Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie, Pana Sławomira Kality oraz dla wszystkich Jego pracowników za umożliwienie występu, pomoc w jego zorganizowaniu oraz wparcie duchowe. Ponadto dziękuję wszystkim uczniom za poświęcony czas i zaangażowanie, rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów i wyrozumiałość. Podziękowania kieruje także pod adresem  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Klemensowie Pani Jolanty Szpunar za wypożyczenie dekoracji. Panu Andrzejowi Bartnikowi, za pomoc techniczną i oczywiście Paniom lektorkom: Pani Ani Dołbie i Pani Sylwii Pietrykowskiej za kreatywność, cierpliwość i ogromne zaangażowanie. Dziękuję także wszystkim tym, którzy nie zostali wymienieni, ale tamtego dnia byli z nami i nas wspierali. 

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO KOCHANI!

Magdalena Olszewska -Właściciel

 

 

 

 Mogliśmy obejrzeć wówczas między innymi :

  • grupę przedszkolną przedstawiająca przykładową lekcję języka angielskiego,
  • uczniów klas 1-2 w angielskiej wersji Brzydkiego Kaczątka The Ugly Duckling,
  • skecz klas 3-4 pod tytułem Małżeństwo z Polski w Anglii,
  • uczniów klas 5-6 oraz maturzystę w zabawnej scence o Supermanie u psychologa (Superman and the Psychiatrist).

Oto kilka uwiecznionych momentów.

Życzymy miłego oglądania!